Potrafimy wesprzeć Twój Biznes za pomocą analizy danych

Patrzymy na wyniki sprzedaży czy też bazę klientów przez pryzmat całości. Standardowe raporty nie wchodzą w szczegóły: "Posiadamy 300 tys. klientów, przybyło X ubyło Y. Tylu ma produkt A, tylu B". Patrząc z tej perspektywy możemy nie być wstanie dostrzec trendów charakterystycznych dla poszczególnych grup klientów, które mogą się wzajemnie znosić.

Równie trudno jest ogarnąć i zrozumieć co kryje się za dziesiątkami zmiennych i parametrów gromadzonych w bazach i systemach.

Jesteśmy właściwymi ludźmi by pomóc Ci nad tym zapanować. Przekażemy w sposób zrozumiały i przystępny wyniki analiz – zarekomendujemy standardowe schematy raportów, które pozwolą we właściwy sposób stale mierzyć trendy. Poszukamy odpowiednich punktów odniesienia, by zrozumieć jak wyglądają Twoje wyniki na tle konkurentów.

Benjamin Disraeli stwierdził kiedyś: „Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa, statystyki." – my nie chcemy używać danych, do podpierania z góry postawionych tez. Chcemy, aby dane przyniosły wiedzę, którą dopiero podczas wspólnych rozmów będziemy w stanie przekuć w użyteczne rekomendacje biznesowe. Nie uważamy, że znamy Twój biznes lepiej od Ciebie. Twierdzimy tylko, że potrafimy pomóc lepiej go zrozumieć.

W przeciwieństwie do data miningu, w przypadku analizy danych, nawet tej najbardziej zaawansowanej, naszym głównym zadaniem jest przedstawić wyniki tak, aby były zrozumiałe dla każdego.